The insurer for a changing world

Унікальна бізнес-модель Кардіф

Страхова компанія “Кардіф” пропонує співробітництво в сфері банківського страхування. Ми спеціалізуємося на страхуванні життя позичальників/держателів платіжних карток та інших видах страхування по захисту інтересів клієнтів наших партнерів. Багаторічний досвід роботи на міжнародному страховому ринку, професіоналізм нашої команди, а також інноваційний підхід до створення продуктів і маркетингової стратегії, дозволяють забезпечити значний попит на страхові послуги та вдячність клієнтів і партнерів.

Компанія “Кардіф” концентрує свою увагу на побудові взаємовигідних відносин з партнерами, працюючи з ними за моделлю B2B. В свою чергу, партнери компанії безпосередньо здійснюють реалізацію страхових продуктів через власну мережу кінцевим споживачам – своїм клієнтам (модель В2С).

Успіх роботи та лідируючі позиції на світовому ринку страхування забезпечує унікальна модель бізнесу – В2В2С, яка полягає у відсутності власних каналів продажу продуктів. Результат такого підходу – наявність синергії інтересів співробітників страхової компанії з співробітниками партнера, за рахунок роботи в одному напрямку. При використанні запропонованої бізнес-моделі, ми створюємо профіт-центр для партнера, в результаті чого досягається максимальний комерційний ефект для учасників такого співробітництва.

Для забезпечення роботи зазначеної бізнес-моделі страхова компанія “Кардіф” надає максимальну підтримку на всіх кадрових рівнях партнера шляхом проведення навчання співробітників не тільки за “продуктовою лінійкою”, а й по специфіці та методиці продажу страхових продуктів. Також на постійній основі влаштовуються мотиваційні програми для співробітників партнерів.