The insurer for a changing world

Група BNP Paribas та BNP Paribas Cardif у світі

BNP Paribas — один з лідерів на ринку фінансових послуг в Єпропі та одна з найбільших фінансових Груп у світі, історія якої налічує понад 200 років. Завдяки виваженій стратегії та ефективному управлінню Група підтримує одні з кращих показників у фінансовій сфері в світі. Група спирається на диверсифіковану та інтегровану бізнес-модель і посідає ключові позиції у таких напрямках діяльності як: роздрібні банківські послуги, а також корпоративні та інвестиційні банківські послуги.

Важливі факти про Групу BNP Paribas:

  •  Представлена у 68 країнах світу.
  •  Загалом у Групі працює 193 тис. співробітників.
  • Група обслуговує близько 33 млн. індивідуальних та 850 тис. корпоративних клієнтів, серед яких: підприємці, малі, середні та великі компанії. Окрім того, 13.6 млн. клієнтів користуються фінансовими послугами в цифрових каналах дистрибуції.
  • Унікальна бізнес-модель, яку використовує Група, заснована на кооперації всіх учасників Групи та розподілі ризиків між ними. Саме це є запорукою стабільності Групи та дозволяє їй створювати інноваційні продукти.
  • За 2019 рік група BNP Paribas показала чистий дохід у розмірі 8.2 млрд. євро.
  • Більше цікавих фактів про Групу можна дізнатися із щорічного звіту Групи.

Детальніше про BNP Paribas Group

Одним із стратегічних напрямів діяльності Групи є страхування. BNP Paribas Cardif – міжнародна страхова компанія, яка входить до складу Групи BNP Paribas. З 1973 року BNP Paribas Cardif розробляє і реалізує продукти з накопичувального та ризикового страхування.

BNP Paribas Cardif, світовий лідер у сфері банківського страхування1 та страхування позичальників2, відіграє важливу роль у житті своїх клієнтів, забезпечуючи страхові рішення, що дозволяють клієнтам реалізовувати свої цілі, захищаючи себе від непередбачуваних подій. BNP Paribas Cardif, як відповідальний страховик, працює, щоб мати позитивний вплив на суспільство та зробити страхування доступним найбільш широкому колу клієнтів.

У світі, який постійно змінюється, компанія BNP Paribas Cardif як частина групи BNP Paribas, має унікальну бізнес-модель, засновану на партнерстві. Компанія створює сучасні страхові рішення спільно з більш ніж 500 партнерами, які є дистриб’юторами продуктів для своїх клієнтів у різних секторах (включаючи банки, фінансові установи, компанії автомобільного сектору, роздрібні мережі, телекомунікаційні компанії, енергетичні компанії та ін.), а також фінансовими консультантами та брокерами.

BNP Paribas Cardif має представництва у 33 країнах та сильні позиції у трьох регіонах – Європі, Азії та Латинській Америці, є спеціалістом світового рівня у галузі особистого страхування та робить важливий внесок у фінансування реального сектору економіки. Маючи майже 8000 співробітників по всьому світу, BNP Paribas Cardif зібрав страхові премії у сумі 24,8 млрд євро в 2020 році.

Дізнайтся більше про BNP Paribas Cardif із щорічного звіту компанії.
 
1Джерело: Finaccord – 2018
2Джерело: Finaccord – 2020
 

Ключові фінансові показники BNP Paribas Cardif у 2020 році

Загальний обсяг зібраних премій

Чистий дохід до оподаткування

Активи в управлінні

24,8 млрд. євро (-16% до 2019)

1,4 млрд. євро(-19,5% до 2019)

264 млрд. євро (+1,7% до 2019)

* За даними: https://www.bnpparibascardif.com/en/financial-informations