The insurer for a changing world

Група BNP Paribas та BNP Paribas Cardif у світі

BNP Paribas є великою міжнародною банківською Групою з 200-річною історією успіху, та провідним банком Європейського Союзу. Група BNP Paribas представлена в 64 країнах світу і налічує близько 184 000 співробітників. Група підтримує всіх своїх клієнтів – фізичних осіб, підприємців, малий і середній бізнес та корпорації, в успіху їхніх проектів за
допомогою рішень щодо фінансування, інвестування, заощаджень та захисту.

Повна лінійка рішень, що відповідають потребам наших клієнтів:

BNP Paribas займає ключові позиції у своїх трьох операційних підрозділах:

  1. Роздрібні та персональні банківські послуги підрозділ об’єднує всю роздрібну діяльність Групи та спеціалізовані бізнес-напрямки.
  2. Сервіси з інвестицій та захисту включає спеціалізовані підприємства, які пропонують широкий спектр заощаджень, інвестицій та послуг із захисту.
  3. Корпоративні та інституційні банківські послуги підрозділ пропонує індивідуальні фінансові рішення для корпоративних та інституційних клієнтів.


Більше цікавих фактів про Групу можна дізнатися із щорічного звіту Групи.

Детальніше про BNP Paribas Group

Одним із стратегічних напрямів діяльності Групи є страхування. BNP Paribas Cardif – міжнародна страхова компанія, яка входить до складу Групи BNP Paribas. З 1973 року BNP Paribas Cardif розробляє і реалізує продукти з накопичувального та ризикового страхування.

BNP Paribas Cardif – світовий лідер у сфері страхування позичальників*, надаючи свої продукти та послуги більш ніж 80 мільйонам клієнтів, що дозволяє їм реалізовувати свої цілі, захищаючи себе від непередбачуваних подій. BNP Paribas Cardif, як відповідальний страховик, працює, щоб мати позитивний вплив на суспільство та зробити страхування доступним найбільш широкому колу клієнтів.

Компанія BNP Paribas Cardif як частина групи BNP Paribas, має унікальну бізнес-модель, засновану на партнерстві. Вона створює сучасні страхові рішення для більш ніж 500 партнерів, які є дистриб’юторами продуктів для своїх клієнтів у різних секторах (включаючи банки, фінансові установи, компанії автомобільного сектору, роздрібні мережі, телекомунікаційні компанії, енергетичні компанії та ін.), а також фінансовими консультантами та брокерами.

BNP Paribas Cardif має представництва у більш ніж 30 країнах та сильні позиції у трьох регіонах – Європі, Азії та Латинській Америці, є спеціалістом світового рівня у галузі особистого страхування та робить важливий внесок у фінансування реального сектору економіки. Маючи майже 8000 співробітників по всьому світу, BNP Paribas Cardif зібрав страхові премії у сумі 30 млрд євро в 2022 році.

Слідкуйте за останніми новинами про BNP Paribas Cardif на Linkedin, або www.bnpparibascardif.com.
 
*Джерело: Finaccord – 2022