The insurer for a changing world

Група BNP Paribas та BNP Paribas Cardif у світі

BNP Paribas — один з лідерів на ринку фінансових послуг в Єпропі та одна з найбільших фінансових Груп у світі, історія якої налічує понад 170 років. Завдяки виваженій стратегії та ефективному управлінню Група підтримує одні з кращих показників у фінансовій сфері в світі. Група спирається на диверсифіковану та інтегровану бізнес-модель і посідає ключові позиції у таких напрямках діяльності як: роздрібні банківські послуги, а також корпоративні та інвестиційні банківські послуги.

Важливі факти про Групу BNP Paribas:

  •  Представлена у 73 країнах світу.
  •  Загалом у Групі працює 198 тис. співробітників, з яких 146 тис. в Європі.
  • Група обслуговує близько 32 млн. індивідуальних та 850 тис. корпоративних клієнтів, серед яких: підприємці, малі, середні та великі компанії. Окрім того, більше 27 млн. активних клієнтів користуються послугами споживчого кредитування.
  • Унікальна бізнес-модель, яку використовує Група, заснована на кооперації всіх учасників Групи та розподілі ризиків між ними. Саме це є запорукою стабільності Групи та дозволяє їй створювати інноваційні продукти.
  • За 2017 рік Група BNP Paribas показала чистий дохід у розмірі 7.8 млрд. євро.
  • Більше цікавих фактів про Групу можна дізнатися з її щорічного звіту.

Детальніше про BNP Paribas Group

Одним зі стратегічних напрямків діяльності Групи є страхування. BNP Paribas Cardif – міжнародна страхова компанія, яка входить до складу групи BNP Paribas. З 1973 року BNP Paribas Cardif розробляє і реалізує продукти з накопичувального та ризикового страхування. За 45 років своєї діяльності BNP Paribas Cardif стала експертом в галузі особистого та майнового страхування.

Сьогодні компанія обслуговує більше 100 мільйонів клієнтів у 35 країнах, в трьох регіонах – Європі, Азії та Латинській Америці. Маючи у штаті більше 10 тисяч працівників, компанія зібрала загалом 29,7 млрд. євро страхових премій у 2017 році.

BNP Paribas Cardif використовує унікальну бізнес-модель, засновану на партнерстві, підприємницькому дусі та досвіді, що дозволяє Компанії:

  1. Бути надійним партнером з найбільш розгалуженою партнерською мережею у світі (за даними рейтингу Finaccord) – створювати інноваційні продукти спільно з більш ніж 500 партнерами з різних секторів (банки та фінансові установи, автомобільні компанії, рітейлери, телекомунікаційні компанії, енергетичні компанії, незалежні фінансові консультанти та брокери).
  2. Мати підприємницький дух – постійно зростати за рахунок збільшення кількості каналів дистрибуції продуктів, залучення найкращих експертів та використання передових технологій.
  3. Бути експертом – мати глибинне розуміння партнерів та покращувати страхові продукти та сервіси, які вони надають своїм клієнтам, на основі накопиченого досвіду та знань.

 

Ключові фінансові показники BNP Paribas Cardif у 2018 році

Загальний обсяг зібраних премій

Чистий дохід до оподаткування

Активи в управлінні

31,8 млрд. євро (+9% до 2017)

1,5 млрд. євро

239 млрд. євро (+1% до 2017)

* За даними: https://www.bnpparibascardif.com/en_US/key-figures