The insurer for a changing world

BNP Paribas Cardif в Україні

Приватне акціонерне товариство “Страхова компанія “Кардіф” є експертом на ринку банківського страхування в Україні та спеціалізується на страхуванні життя та працездатності позичальників, держателів платіжних карток, а також майнових та фінансових інтересів клієнтів.

Приватне акціонерне товариство “Страхова компанія “Кардіф” входить до складу французької страхової компанії BNP Paribas Cardif, одного зі світових лідерів у сфері банківського страхування. 100% акцій страхової компанії Кардіф належить міжнародній групі BNP Paribas (Франція).

Приватне акціонерне товариство “Страхова компанія “Кардіф” почала свою діяльність в Україні у лютому 2007 року. Впроваджуючи інноваційні страхові продукти європейської якості, компанія отримала довіру клієнтів та партнерів. Клієнтами стали вже більше мільйона громадян України.

Ключові цінності компанії Кардіф

НАШІ РУШІЙНІ СИЛИ

Спритніcть

Ми прагнемо діяти ефективніше, застосовуючи інновації та цифрові технології.

Клієнтоорієнтованість

Ми переконані, що головним показником нашого успіху є те, що клієнти обирають нас. Ми прагнемо уважно слухати їх і тісно співпрацювати з ними.

культура комплаєнс

Ми дотримуємося чітких та прозорих правил, що сприяють зміцненню культури комплаєнс та етичних принципів ведення бізнесу.

Відкритість

Ми сприяємо відкритому ставленню до всіх учасників. Ми прагнемо, щоб кожен відчував свою значимість та право на висловлення власної думки.

НАШІ СИЛЬНІ СТОРОНИ

CТАБІЛЬНІСТЬ

Ми спираємося на наш довгостроково-орієнтований досвід управління, нашу диверсифіковану та інтегровану бізнес-модель і міжнародну спрямованість.

ЕКСПЕРТИЗА

Ми спираємося на визнаний досвід нашої команди та знання, що постійно примножуються.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

Ми керуємося культурою відповідальності та чесності щоб ще краще захищати інтереси наших клієнтів.

ХОРОШЕ МІСЦЕ ДЛЯ РОБОТИ

Ми сприяємо розвитку корпоративної культури, основою якої є справедливе ставлення та повага до людей.