The insurer for a changing world

Наші партнери

Один з найбільших банків України, який входить до складу міжнародної фінансової групи BNP Paribas (60% належить Групі і 40% ЄБРР). UKRSIBBANK обслуговує більше 2 млн. роздрібних клієнтів, 169 тис. дрібних та середніх підприємств та 2,3 тис. великих компаній. Завдяки стратегічному партнерству з BNP Paribas Group за багатьма рейтингами банк визнано одним з найнадійніших в Україні.

Державний та один з найстаріших банків України, другий за розмірами активів та найбільший за кількістю відділень серед усіх банків країни. Починаючи з 2014 року банк пережив докорінну модернізацію та наразі рухається до стратегічної мети – створення найбільш універсального банку країни.

Представник європейської фінансової групи OTP Group. Флагман ОТП Групи в Україні, банк - досвід якого налічує 20 років історії успіху в Україні. Стовідсотковий власник банку – угорський OTP Bank Plc. – найбільший банк Угорщини, з ринковою часткою понад 25%. Міжнародна група ОТР Group, як ключовий гравець ринку Угорщини та Центральної і Східної Європи, пропонує високоякісні фінансові рішення для забезпечення потреб понад 12,5 млн клієнтів.

Сучасний універсальний банк та найстарший іноземний банк в Україні. Власником банку є одна з найбільших фінансових груп світу – Credit Agricole (Франція). Креді Агріколь Банк працює на фінансовому ринку України з 1993 року та пропонує повний спектр банківських послуг корпоративним клієнтам та фізичним особам, включаючи преміум-клієнтів.

Porsche Finance Group Ukraine представлена в Україні компаніями "Порше Лізинг Україна", "Порше Мобіліті" та "Порше Страхове Агентство". Вони є власністю австрійського «Порше Банку», який в свою чергу належить до «Порше Холдингу» (концерн Volkswagen).

PSA Peugeot Citroën - французький автомобілебудівний концерн, другий за кількістю вироблених за рік авто у Європі. В Україні представлений компанією ТОВ "Пежо Сітроен Україна". Компанія розпочала свою діяльність в Україні у 2009 році, після того як керівництво групи PSA прийняло рішення замінити двох імпортерів автомобілів та запасних частин марок Пежо та Сітроен.

RCI Banque (Renault Credit International Banque) – спеціалізований банк альянсу Renault-Nissan (100% акцій належить групі Renault), в Україні представлений компанією RCI Financial Services Ukraine, яка пропонує низку фінансових рішень для індивідуальних та корпоративних клієнтів брендів Renault, Nissan та Infinity.