FAQ для партнерів

В цьому роздiлi зiбранi питання та вiдповiдi, що здебільшого цікавлять партнерiв.

Найпоширеніші питання

 1. Навіщо страхуватися клієнтам банку?
 2. Чи планує страхова компанія "Кардіф" впровадження нових страхових продуктів?
 3. Чим гарантована надійність і стабільність страхової компанії?
 4. Чи існує зразок договору про порядок підписання правочинів?
 1. Навіщо страхуватися клієнтам банку?

  Страхування ризиків клієнтів банку - це можливість одержання додаткового захисту їх бюджету. Коли клієнт бере на себе боргові зобов'язання (стає позичальником), він несе відповідальність не тільки перед банком, а й перед власною родиною. При настанні непередбачених обставин - втрата годувальника чи можливості виплачувати кредит (інвалідність, хвороба, безробіття), усі борги переходять родині, як наслідок ризик втрати заставного майна. Саме в такій ситуації допомога страхової компанії в погашенні кредиту, стає особливо актуальною. У свою чергу, банк, надаючи своїм клієнтам можливість захистити ризики стає ближче до клієнтів, перетворюється із власне фінансової структури на фінансового консультанта. Адже головна цінність будь-якого банку – це його клієнти. Страхування клієнтів банку – це захист клієнтів та портфелю. 

 2. Чи планує страхова компанія "Кардіф" впровадження нових страхових продуктів?

  Страхова компанія "Кардіф" працює на світовому ринку страхових послуг більш ніж 35 років і за цей час були розроблені унікальні страхові продукти, які користуються великим попитом в усьому світі. В Україні страхова компанія "Кардіф" працює не так давно та маючи амбіційні плани по впровадженню інновацій на страховому ринку впевнено рухається у цьому напрямку. 

 3. Чим гарантована надійність і стабільність страхової компанії?

  Надійність і стабільність страхової компанії "Кардіф" підтверджується її багаторічним професійним досвідом, завдяки якому компанія здобула репутацію визнаного партнера багатьох фінансових установ світу. Інноваційні впровадження та конструктивний підхід до розробки страхових продуктів, глибокий аналіз потреб клієнтів страхової компанії "Кардіф" дозволяє стверджувати, що ми є експертами на ринку банківського страхування. Додатковою гарантією фінансової стабільності є той факт, що компанія входить до складу міжнародної фінансової групи BNP Paribas, яка являється європейським лідером на ринку банківських і фінансових послуг та одним з шести наймогутніших банків у світі за даними Standard & Poor's.

  Якщо у Вас є пропозиції, побажання або питання, Ви можете надсилати листи на електронну пошту:irina.makarova@cardif.com

 4. Чи існує зразок договору про порядок підписання правочинів?

  договір про порядок підписання правочинів